Bramy przesuwane

Ogrodzenie posesji stanowi podstawowy element wykończenia obejścia każdego domu, ale także osiedla zamkniętego. Jednak nie można zapomnieć o odpowiedniej bramie, która zapewni nie tylko wysoki komfort użytkowy, ale także trwałość przez długie lata. Szerokość oraz wysokość bramy powinna zostać dostosowana do reszty ogrodzenia, podobnie jak i jej styl. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamontować do niej system automatycznego otwierania, np. na pilota.

Oferujemy najwyższej jakości bramy przesuwane, które mogą być stosowane w przypadku prywatnych posesji, obiektów publicznych, przy szkołach, stadionach, ale także parkingach oraz obiektach przemysłowych:

Bramy żaluzjowe – HIDE

Produkowane są na bazie wysokiej jakości profili stalowych, które zostały starannie ocynkowane i pokryte farbą proszkową. Dzięki tym zabiegom charakteryzują się silnym zabezpieczeniem antykorozyjnym, co w połączeniu ze starannym wykończeniem (niewidocznymi łączeniami) przekłada się na rewelacyjną trwałość oraz poczucie obcowania z produktem klasy premium. Bogata kolorystyka zgodna z pakietem RAL sprawia, że dopasujesz kolor wedle uznania. Wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim kolorem. Proces montażu jest szybki i relatywnie prosty, co pozwala na szybkie zakończenie prac i rozpoczęcie normalnego użytkowania gotowej bramy. Mogą być montowane na pochyłym terenie.

Bramy wypełnione panelem 3D

Wysokiej jakości bramy przesuwane produkowane na bazie paneli powstających z wykorzystaniem solidnego drutu. Charakteryzują się bardzo dobrym i starannym wykończeniem, co oznacza niewidoczny system łączeń pomiędzy elementami. Podobnie ja inne typy zapewniają szybki i ławy montaż, dzięki czemu możesz cieszyć się nową bramą już po kilku godzinach. Posiadają pełny ocynk zabezpieczający je przed korozją oraz są malowanie farbą proszkową w dowolnym kolorze z palety RAL. Doskonale sprawdzają się przy obiektach użyteczności publicznej, fabrykach (obiektach przemysłowych), jak i na prywatnych posesjach.

Bramy wypełnione profilami pionowo lub poziomo

Jeden z najpopularniejszych typów bram przesuwanych ze względu na wykorzystanie profili stalowych o różnych szerokościach (zależnie od indywidualnych potrzeb). Pozwalają one na ułożenie niecodziennych wzorów oraz odcięcie się w dużej mierze od otoczenia. Zapewniają bowiem zasłonięcie posesji przed wścibskim wzrokiem sąsiadów lub osób postronnych. Profile mogą być ułożone w pionie, jak i w poziomie. Sam dobór koloru w palecie RAL nie stanowi żadnego problemu. Bramy są oczywiście w pełni zabezpieczone przed korozją poprzez ocynk oraz malowanie proszkowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl