Gabiony

Szukasz pomysłu na wykonanie solidnego i jednocześnie ładnego ogrodzenia? Dostępne w naszej ofercie kosze gabionowe wykonane z metalowej siatki będą świetnym rozwiązaniem! Dzięki nim możesz tworzyć niezwykłą architekturę, wybierając różne wzornictwo i rodzaj wypełnienia, którym mogą być zarówno np. kamienie polne, granity, kwarce, otoczaki, jak i drewno, tłuczone szkło, fragmenty ceramiki lub zwyczajny gruz. Gabiony w efektowny sposób zabezpieczą Twoją posesję. Możesz ustawiać je w jednej linii lub na zasadzie „schodków” na dowolnej wysokości i szerokości.

 

Aby zamontować ogrodzenie gabionowe, nie trzeba mocno skupiać się na wyrównywaniu gruntu - ta modułowa konstrukcja może być szybko ustawiona nawet na nierównym terenie. Jeśli zależy Ci na prywatności i jednocześnie ciekawej ozdobie okalającej ogród, wykonanie jej wokół posesji będzie świetną opcją.

 

Nasze produkty ogrodzeniowe są produkowane z wysokiej jakości materiałów odpornych na trudne warunki atmosferyczne. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na dodatkowe ledowe podświetlenie gabionów, które pozwoli Ci spotęgować efekt, rozjaśniając kosze klimatycznym blaskiem. Już dziś złóż zamówienie!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl