Jak działamy?

Przebieg realizacji ogrodzenia:

  1. koncepcja – doradztwo w doborze odpowiedniego ogrodzenia dla Twojej posesji z możliwością poglądowej wizualizacji.
  2. technologia – dobór odpowiednich materiałów dla wybranego przez Ciebie modelu, przygotowanie wstępnej wyceny inwestycji z możliwością zwymiarowania terenu przez naszych monterów.
  3. realizacja – przygotowanie elementów ogrodzenia według zamówienia w naszej siedzibie, transport na teren inwestycji z możliwością montażu.

Z Siatmet.pl wykonasz nowoczesne ogrodzenie w niepowtarzalnej formie, dostosowane do indywidualnych wymiarów i charakteru Twojej posesji. ZWIĘKSZ ATRAKCYJNOŚĆ SWOJEGO DOMU ! Zapraszamy do wizyty w zakładce Galeria , gdzie znajdują się zdjęcia tylko niektórych z naszych realizacji. Mamy nadzieje, że zainspiruja Cie, przy tworzeniu własnego projektu ogrodzenia z kórym trafisz do nas.

Dlaczego warto wybrać siatmet.pl?

Dzięki Wieloletniemu doświadczeniu w branży, innowacyjnym rozwiązaniom , stosowaniu sparawdzonych technologii i wysokiej jakości materiałów gwarantujemy realizację Twojego ogrodzenia na najwyższym poziomie.

Na życzenie klienta realizujemy zamówienia kompleksowo.

Przy odbiorze osobistym oferujemy pomoc przy załadunku na naszym placu , Posiadamy własny transport typu platformy . Dostarczamy materiały na każdy adres w Polsce.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl