Konstrukcje

Jesteśmy z Tobą przez cały czas: od stworzenia koncepcji skrojonej pod Twoje potrzeby, przez dobór najlepszych materiałów dla Ciebie, po realizację projektu, która spełni wszystkie oczekiwania. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko wykonywanie systemów ogrodzeniowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie obróbki metalu pod elementy wyposażenia domów i posesji. Dlatego w ofercie Siatmet nie zabrakło również różnego rodzaju konstrukcji; funkcjonalnych, nowoczesnych, doskonale wykonanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną poniżej.

Śmietniki

Zarówno na osiedlach domków jednorodzinnych, jak i bloków mieszkalnych zawsze muszą stanąć śmietniki. Warto zdecydować się na konstrukcje, które nie tylko doskonale spełniają swoje przeznaczenie, ale i nie ujmują temu, jak został zagospodarowany teren. Pod względem estetyki z pewnością nasze śmietniki wyróżniają się na tle innych. Jakkolwiek niedorzecznie mogłoby to zabrzmieć, prezentują się gustownie. Mogą mieć elementy drewniane oraz metalowe. Zamykane drzwi zapewniają ochronę przed intruzami.

Kontenery

Prosta konstrukcja w postaci kontenera może mieć wiele zastosowań! Nowoczesne kontenery zaskakują bowiem swoim stylowym designem. Mogą być wykorzystane jako biuro firmy/biuro sprzedaży, lokal gastronomiczny, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjalne dla pracowników, budka strażnicza, a nawet i domek letniskowy! Wszystko zależy od ich powierzchni i wyposażenia. Ponieważ mamy do dyspozycji zaawansowane, własne zaplecze techniczne, jesteśmy w stanie wykonać kontener skrojony idealnie pod potrzeby klienta.

Wiaty i zadaszenia

Prosta konstrukcja, która okazuje się być bardzo przydatna. Świetnie ochroni samochód przed deszczem i śniegiem oraz promieniami słońca dając cenny cień w upalne dni. Zadaszenie świetnie sprawdzi się również na mocno nasłonecznionych tarasach, na których przyjemniej byłoby pić kawę pod zadaszeniem, osłaniając się też przed wzrokiem sąsiadów. Może być wykorzystywane również jako szatnia na plaży. Jak widzisz, zastosowań jest ogrom! Nasze wiaty i zadaszenia to solidne, uniwersalne konstrukcje wykonane z blachy ocynkowanej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl