Ogrodzenia poziome

Zastanawiasz się nad postawieniem wokół domu konstrukcji, która zapewni Ci prywatność i bezpieczeństwo, a przy tym będzie wizytówką Twojej posesji? Nasze ogrodzenia poziome to nowoczesne, solidne i jednocześnie zachwycające swoją prostotą konstrukcje. Układ profili sprawia, że płot nabiera przyjemnej dla oka lekkości. Dodatkowo dajemy Ci możliwość indywidualnego dostosowania do potrzeb ich długości, szerokości i rozstawu. Im gęstsze będzie ułożenie lameli, tym mniejszy prześwit między nimi, co zagwarantuje Ci dużo więcej prywatności na działce.

 

Zapewniamy estetykę wykonania ogrodzeń poziomych, które produkujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Ich kolorystykę dopasujesz do własnych potrzeb, wybierając kolor malowania z rozbudowanej palety RAL. Zaletą tych konstrukcji jest również wysoka odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Są odpowiednio zabezpieczone, przez co zachowują ładny wygląd przez długi czas. Z oferty tego rodzaju ogrodzeń skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i firmowi.

 

Postaw na prostotę i klasyczne piękno oraz niezawodność naszych produktów ogrodzeniowych - już dziś skorzystaj z naszej oferty i złóż zamówienie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl