Szybki kontakt
Drut kolczasty 2/1,6
DRUT KOLCZASTY zdj

Oferujemy wysokiej jakości drut kolczasty (stalowy, ocynkowany), od dawna będący popularnym i skutecznym zabezpieczeniem terenów, nadający dodatkowe zapezpieczenie w przypadku różnego typu ogrodzeń. Drut kolczasty to produkt niemalże wieczny , trwały, odporny na uszkodzenia, rdzę i zewnetrzne czynniki atmosferyczne, a jego specyficzna konstrukcja efektywnie obiekt zabezpiecza , to korzystne i często spotykane rozwiązanie , zwłaszcza dla obiektów przemysłowych, wojskowych bądź rolnych.
Dostepny w wersji light 2/1,6 m (drut prowadzacy/ gr drutu kolki )

2,5 kg = 50 mb
5 kg = 100 mb
10 kg = 200 mb
20 kg = 400 mb
lub wersji strong 2,5/2mm (drut prowadzacy/ gr drutu kolki )
5 kg = 40 mb
10 kg = 80 mb
20 kg = 160 mb

Zastosowanie:

Drut kolczasty instaluje się na szczycie ogrodzenia wykonanego z siatki, lub wykonuje się z niego całą płaszczyznę, umieszczając je równolegle do podłoża w odstępach 20–40 cm.

Wykonanie i opcje kolorystyki:

Drut kolczasty wykonywany jest z dwóch skręconych spiralnie ocynkowanych drutów stalowych, na których nawinięte są krótkie odcinki drutu o wystających, ostro ściętych końcach, długości kilkunastu milimetrów.
Montaż:

Zapewniamy fachową, sprawną obsługę w jego zakresie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możecie Państwo liczyć na szybki termin realizacji i solidne wykonanie.

Drut kolczasty 2/1,6

POLECAMY RÓWNIEŻ
POTRZEBUJESZ PORADY?


Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl