Panele ogrodzeniowe 3D

Szukasz idealnych paneli ogrodzeniowych do swojego podwórka? Jesteś w dobrym miejscu! Każde ogrodzenie, niezależnie od tego czy to działki letniskowej, czy domu jest naszą wizytówką! Wybierając panele ogrodzeniowe od firmy siatmet.pl, możesz mieć pewność, że wybierasz ogrodzenie od sprawdzonego producenta! Nasze panele ogrodzeniowe przetrwają wszelkie warunki atmosferyczne, a ich nowoczesny wygląd przyciąga wzrok nawet najbardziej wymagających klientów. Zakup w naszym sklepie internetowym, to zakup na lata!

Jakie systemy ogrodzeniowe wybrać?

Nie wiesz jakie panele ogrodzeniowe będą pasować do Twojej posesji? Całe szczęście w sklepie siatmet.pl znajdziesz szeroki przekrój paneli ogrodzeniowych, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu. Pilnujesz, żeby wszystko, co stawiasz na terenie swojego domu było bardzo trwałe? Jeżeli tak, to wybierz ogrodzenia systemowe betonowe, które skutecznie Cię odgrodzą od sąsiadów oraz ruchliwej ulicy! Innym dość powszechnym rozwiązaniem jest ogrodzenie drewniane systemowe, które dobrze posłuży jako odgrodzenie strefy komfortu na podwórku. Jest to też dobry sposób, aby odgrodzić się od reszty sąsiadów, ale i domowników!

Cynkowanie paneli ogrodzeniowych

Jeżeli chcesz utrzymać ogrodzenie w dobrym stanie na jeszcze dłużej, to musisz koniecznie przyjąć najskuteczniejszą metodę nadającą ogrodzeniom właściwości antykorozyjne! Chcesz wiedzieć jak wygląda proces cynkowania? Polega on na zanurzeniu przygotowywanego wcześniej elementu w roztworze cynku o temperaturze 440-460°C. Gdy element odpowiednio się namoczy podczas kąpieli, na stali tworzy się warstwa ochronna tzw. antykorozyjna. Dzięki temu Twoje ogrodzenie będzie wyglądało jak nowe przez kilka kolejnych lat! Główną zaletą tej metody jest jej niezwykła skuteczność oraz dokładne położenie powłoki nawet w trudnodostępnych miejscach.

Szacowana długość ochrony antykorozyjnej

Grubość elementu Warstwa cynku Ubytek na rok Szacunkowa trwałość powłoki
Warynki atmosferyczne C2 Warynki atmosferyczne C3 Warynki atmosferyczne C2 Warynki atmosferyczne C3
do 1,5 mm 45 µm od 0,1 do 0,7 µm od 0,7 do 2,1 µm Powyżej 60 lat Od 21 do 64 lat
1,5 do 3,0 mm 55 µm Powyżej 75 lat Od 26 do 78 lat
3,0 do 6,0 mm 70 µm Powyżej 100 lat Od 33 do 100 lat
Pow. 6,0 mm 80 µm Powyżej 110 lat Od 38 do 114 lat

Malowanie proszkowe

Czyli kolejny must-have zaraz po cynkowaniu ogrodzenia! Malowanie proszkowe, to nie tylko dodatkowe walory estetyczne Twojego ogrodzenia, ale także zabezpieczenie przed zniszczeniami! Jak to działa? Wyjaśniamy! Malowanie proszkowe to nic innego jak nakładanie naelektryzowanych cząstek farby proszkowej metodą elektrostatyczną. W uproszczeniu jest to poddawanie „wypaleniu” w piecu temperaturze do 200°C elementów ogrodzenia. Dzięki temu będziesz miał dodatkową warstwę antykorozyjną, która zabezpieczy płot przed wszelkimi złymi warunkami atmosferycznymi.

Główne zalety paneli ogrodzeniowych

Sprawdzają się one zarówno na terenie Twojego domu ze względu na estetyczne wykonanie jak i na działkę rekreacyjną, którą być może posiadasz! Nasze panele ogrodzeniowe metalowe dobrze sprawdzają się przy dużych inwestycjach takich jak: place zabaw, domy jednorodzinne, bloki, siłownie na dworze czy wiele innych! Jest to niezwykle powszechna metoda ogrodzenia swojej działki, która jest bardzo trwała, odporna na działania atmosferyczne, a przede wszystkim bezpieczna, ponieważ zabezpiecza Twoją posesję przed dzikimi zwierzętami. Lekkość samej konstrukcji i dekoracyjny wygląd, który nie przytłacza swoją formą, sprawia, że jest to świetna inwestycja! Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby poznać więcej szczegółów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl