Systemy ogrodzeniowe

1 2

Posiadasz kawałek ziemi i chcesz odgrodzić się od wścibskich sąsiadów? Istnieje wiele możliwości oraz systemów ogrodzeniowych, po które możesz sięgnąć – od tych najprostszych, po te bardziej zaawansowane. Oferta naszego sklepu jest dynamicznie rozwijana i wzbogacana o nowe rozwiązania oraz wersje kolorystyczne. Wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy typ ogrodzenia sprawdzi się w przypadku posesji prywatnej, ale także obiektów użyteczności publicznej. Nasz sklep znajduje się w Warszawie. Jego oferta aktualnie obejmuje:

Ogrodzenia żaluzjowe

Popularny system ogrodzeniowy, którego główne elementy wykonane są ze specjalnie przygotowanych profili stalowych, zabezpieczanych starannie wykonanym ocynkiem oraz warstwą lakieru proszkowego. Istnieje możliwość doboru indywidualnego koloru z palety RAL. Wysokość ogrodzenia, jak i szerokość bramy oraz furtki, dobierane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Ogrodzenia pionowe

Wysokiej jakości typ systemu ogrodzeniowego, który wykonywany jest z profili stalowych. Mogą one różnić się między sobą szerokością bądź wysokością, co pozwala na stworzenie indywidualne wzoru zgodnego z potrzebami klienta. Standardowo zabezpieczane są przed korozją przy pomocy ocynku oraz profesjonalnych farb proszkowych. Staranne wykończenie sprawia, że nawet łączenia (pionowe i poziome) są praktycznie niewidoczne.

Ogrodzenia poziome

Systemy ogrodzeniowe na bazie profili stalowych zdobywają coraz większość popularność, są bowiem relatywnie niedrogie, trwałe i umożliwiają szybkie ogrodzenie terenu w Warszawie, ale nie tylko. Wykonywane są z profili stalowych, podobnie jak ogrodzenia pionowe. Jedyna różnica to orientacja – profile układane są bowiem w poziomie.

Panele ogrodzeniowe 2D

Zależnie od drutu z jakich powstają mogą być jedynie ocynkowane, ale także pomalowane proszkowo w kolorach zgodnych z paletą RAL. Łączą nowoczesny wygląd oraz elegancję z praktycznością. Pozwalają na odgrodzenie się od sąsiada, ale nie zapewniają odcięcia się od jego wzroku. Umożliwiają bardzo szybkie postawienie ogrodzenia o dużej trwałości. Mogą być montowane na pochyłym terenie.

Panele ogrodzeniowe 3D

Trochę bardziej zaawansowana odmiana paneli ogrodzeniowych umożliwiających wykonanie różnych kształtów przestrzennych.

Przeglądając naszą ofertę znajdziesz w niej także: podmurówki betonowe, ogrodzenia sportowe oraz ogrodzenia tymczasowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl