wiaty

Siatmet oferuje kilka rodzajów konstrukcji wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. Jeśli poszukujesz czegoś, co będzie skrojone pod Twoje potrzeby, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe. Ponadto, świadczymy również różne usługi związane ze stalą: u nas możesz zamówić cynkowanie lub malowanie proszkowe. Usługi realizujemy z zastosowaniem profesjonalnych środków i narzędzi.

Warto wybrać Siatmet również dlatego, że w jednym miejscu otrzymasz nie tylko perfekcyjnie wykonany projekt, wraz z cynkowaniem czy malowaniem proszkowym. Ponieważ dysponujemy własnym transportem, jesteśmy w stanie dostarczyć od Ciebie zamówienie. To jeszcze nie wszystko! Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami monterskimi, więc jeśli chcesz mieć stalową konstrukcję złożoną przez profesjonalistów, to możemy to dla Ciebie zrobić.

Wiaty, zadaszenia, zabudowy na wymiar

Realizujemy projekty między innymi na wiaty, zadaszenia i zabudowy na wymiar – wszystko wykonujemy ze stali. Niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowana może wydawać się Twoja wizja, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania i dostosować wykonanie do realnych możliwości. Siatmet to kadra doskonale wyszkolonych ślusarzy, którzy mają bogate doświadczenie. Dlatego też jesteśmy w stanie wykonać nawet niestandardowe i skomplikowane konstrukcje. Projekt możemy zoptymalizować lub przerobić. Nie straszny nam żaden rysunek techniczny, żadne marzenie o stalowej wiacie, żadna wymyślna zabudowa, która ma być wykonana na wymiar.

Nie wahaj się ani chwili! Najpierw skontaktuj się z nami i określ, jaka usługa Cię interesuje. Następnie wykonamy pomiary oraz rysunek, jeśli są wymagane. Później otrzymasz wstępną wycenę na podstawie dokonanych pomiarów oraz projektu, jeśli masz już gotowy. Następnie tworzymy nasz projekt oraz rysunki warsztatowe lub optymalizujemy/wykorzystujemy Twój gotowy. Kolejnym krokiem jest oczywiście realizacja projektu i dodatkowych usług oraz oczywiście... Twoje zadowolenie!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl