Ogrodzenie żaluzjowe HIDE

Wokół klasycznych i nowoczesnych budynków mieszkalnych doskonale prezentują się ogrodzenia żaluzjowe. Stanowią one niezwykle oryginalną konstrukcję wpisującą się w charakter modernistycznej architektury. Mają prosty i nowoczesny design, są złożone ze stalowych przęseł, które wyglądem i układem przypominają okienne wertikale. Proponowane przez nas produkty ogrodzeniowe HIDE są doskonałym rozwiązaniem m.in. z tego powodu, że skutecznie utrudniają postronnym osobom zaglądanie na teren posesji.

 

Wszystkie proponowane w ofercie modele są profesjonalne zabezpieczone przed korozją oraz działaniem trudnych warunków atmosferycznych. Kolor lakieru proszkowego, którym pokrywamy konstrukcję, możesz dobrać z szerokiej palety RAL. Zyskujesz również swobodę w dopasowaniu takich parametrów, jak wysokość i szerokość przęseł, bramy oraz furtki.

 

Przyjmujemy zlecenia na ogrodzenie żaluzjowe HIDE w standardowych oraz nietypowych wymiarach. Doskonale nadają się zarówno na posesje prywatne, jak i tereny użytkowane przez firmy. Są proste w montażu i zwiększają bezpieczeństwo danego miejsca. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów długo zachowują swój piękny wygląd. Zapraszamy do składania zamówień.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl